از ناگفته‌های فساد اداری تا کیفیت زندگی کاری
-8%
نمایش سریع

از ناگفته‌های فساد اداری تا کیفیت زندگی کاری

5,500تومان 6,000تومان

امروزه مشکلات جوامع بشری و به تبع آن سازمان ها روز به روز پیچیده تر، وسیع تر، متنوع تر و حل آن ها نیازمند تفکر بهتر و جامع نگرتر است. در بسیاری از موارد تلاش در جهت حل مشکلات و معضلات فردی، کاری و اجتماعی با دیدگاهی که بروز مشکل را ناشی از عوامل گوناگون می داند، چه بسا ممکن است خود سبب پیدایش نابسامانی های دیگری گردد. رویکرد تفکر نظام مند (سیس..

حباب
-4%
نمایش سریع

حباب

11,500تومان 12,000تومان

مجيد يارعلي - متخلص به "حباب"در ارديبهشت 1359 در شهر تاکستان، استان قزوين متولد شد.   وي به‌عنوان يکي از هنرمندان فعال استان قزوين در عرصه‌هاي فراوان هنرى، توانايي دارد.   تعدادي از مهم‌ترين اين فعاليت‌ها و توانمندي‌ها  عبارت‌اند از :نقاشى رنگ و روغن و سياه‌قلم (کنته و دوده)، خط با خودكار، شعر، موسيقى، تئاتر، عكاسى، پيکره‌ت..

سلوم ای پیر
-14%
نمایش سریع

سلوم ای پیر

12,000تومان 14,000تومان

 تاپیش از استیلای ترکان در سرزمین ایران یعنی سده های پنجم و ششم هجری واژه‌ی تات وتاتی در هیچ یک از منابع مکتوب ایرانی دیده نشده و از هیچ یک از زبان ها وگویش های ایرانی شنیده نشده است بلکه نخستین بار حضرت مولانا در بیتی از مُلمّعات خود تات را به معنی ایرانی و فارس زبان به کار برده است:اگرتات سان، اگر روم سان وگر ترکزبــان بــی زبانـی را بیــــا..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)