هوا گرگ‌ومیش بود همانند قلب و روح هلن آرامشي نداشت، گاه باد شديدي می‌وزید گاه آرام می‌شد، تکه‌های ابر سياه و سفيد در آسمان هويدا بود خورشيد را پشت خود پنهان می‌کردند. هلن که چند ساعتي بود پشت پنجره بيرون را برانداز می‌کرد به بخت و اقبال خود لعنت می‌فرستاد، از آنجا دور شد به طرف اتاق حرکت کرد و دوباره درهاي اتاق را به‌شدت به هم کوبيد و وارد اتاق جوزف شد.

جوزف که در روي ميز تحريرش روزنامه‌ای در دست داشت و روي صندلي نشسته و با چراغ مطالعه، صفحات آن را برانداز می‌کرد. با شنیدن صداي نابهنجار درکمی ترسيد. به هلن که در چهار چوبه‌ی در اتاق با چشماني اشک‌بار به او خيره شده بود، درهمان لحظه عينکش را از چشمانش درآورد و هاج و واج با دهاني نیمه‌باز به او نگاهي انداخت بعد از لحظه‌ای طبق معمول سرش را پايين انداخت و به مطالعه‌اش ادامه داد. او می‌دانست دوباره هلن چه خواهد گفت و برايش تازگي نداشت، مجدداً عينکش را به چشم زد و پاي راستش را روي پاي چپش انداخت و آه بلندي از دل کشيد و به روزنامه خواندن ادامه داد ...

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

عشق من سهیل

  • 9,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 9,000 تومان

کالاهای مرتبط

عاشقانه ای به رنگ پاییز

عاشقانه ای به رنگ پاییز

نفس های آخر تابستان بود و چیزی به پاییز نمانده بود، فصلی که عاشقش بودم. عاشق تمام زیبایی هایش، عاشق درختان رنگ رنگش، زرد، نارنجی، قرمز ...عاشق باران ه..

10,000 تومان قیمت بدون مالیات: 10,000 تومان

پریشان

پریشان

صداي شُرشُر باران فضاي شهر را پرکرده بود، بوي نمش در همه‌جا خودنمايي می‌کرد تنها، بی‌کس، آواره در شهر به این‌طرف و آن‌طرف می‌رفت در فكر و خيال فرورفته..

9,000 تومان قیمت بدون مالیات: 9,000 تومان

داستان راز گل شب بو

داستان راز گل شب بو

عروس نگران و هراسان تند و سريع پله‌ها را يکي دو تا پشت سر می‌گذاشت. چند مرتبه نزديک بود به زمين سقوط کند، اما با گرفتن نرده مانع از اين کار می‌شد. نگي..

9,000 تومان قیمت بدون مالیات: 9,000 تومان