مجموعه گام و مدالیته های گیتار
  • مجموعه گام و مدالیته های گیتار

مجموعه گام و مدالیته های گیتار

20,000تومان
مالیات 20,000تومان

بررسی اجمالی

گام‌ها را در دنیای موسیقی به جرأت می‌توان یکی از بزرگ‌ترین بخش‌های اصلی تنظیم و آهنگ‌سازی به حساب آورد. از قرن هفدهم که موزیک‌ها به صورت تک‌خطی یا همان گام‌های مونوفونیک بوده‌اند (مهم‌ترین آن، آوازهای گرگوری و آوازهای سبک کلیسا بوده است)، تاکنون ک...

گام‌ها را در دنیای موسیقی به جرأت می‌توان یکی از بزرگ‌ترین بخش‌های اصلی تنظیم و آهنگ‌سازی به حساب آورد. از قرن هفدهم که موزیک‌ها به صورت تک‌خطی یا همان گام‌های مونوفونیک بوده‌اند (مهم‌ترین آن، آوازهای گرگوری و آوازهای سبک کلیسا بوده است)، تاکنون که به صورت گام‌های تنال ماژور و مینور درآمده‌اند، گام‌ها همچنان بر عرصه موسیقی یک‌تازی کرده و در تمامی مباحث موسیقی یکی از ملاک‌ها بوده‌اند.

    لذا دانستن گام و انواع آن در موسیقی و همچنین مسیرهای اجرایی آن بر روی ساز امری اجتناب‌ناپذیر است. یکی از مشکلاتی که در ساز گیتار وجود دارد  نبودن منبعی جامع از گام‌ها و همچنین عدم آگاهی از مسیرهای مختلف بر روی دسته‌ ساز جهت اجرای موزیک در گام‌های مختلف می‌باشد که ما سعی نمودیم در این مجموعه متودی جامع از انواع گام‌های ساده - گام‌های نواحی مختلف و مدالیته‌ها را گرد آورده و آن را در اختیار شما دوستدار موسیقی قرار دهیم که مورد توجه شما سروران گرامی قرار بگیرد.

آمین یارب‌العالمین


صفحه بندی شده توسط:
احمد موبدی
09125810972
دسته بندی
آموزشیآموزش آکوردهای گیتار به زبانی ساده و کارآمد
قطع کتاب
رحلی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
70 قاعده ی فقهی
آشنایی با اصول فقه
آکوردهای گیتار
از ناگفته‌های فساد اداری تا کیفیت زندگی کاری
به وقت چشم های تو
تغذیه، تحصیل، تحرک