در فضای مجازی مراقب کلاه خود باشید
  • در فضای مجازی مراقب کلاه خود باشید

در فضای مجازی مراقب کلاه خود باشید

5,000تومان
مالیات 5,000تومان

بررسی اجمالی

 بی شک غایت نهایی اختراعات بشری ،  چیزی جز سهولت بخشی به جریان زندگی آدمیان نبوده و نیست. اما در این میان ، مواردی چند از این اختراعات...

 بی شک غایت نهایی اختراعات بشری ،  چیزی جز سهولت بخشی به جریان زندگی آدمیان نبوده و نیست. اما در این میان ، مواردی چند از این اختراعات و اکتشافات بشری را می توان نام برد که مشکلاتی را نیز به چهارستون  پیکره ی زندگی وارد آورده اند !  فن آوری های مربوط به رایانه ،  اینترنت ، پست الکترونیکی ( Email)، دستگاه های خودپرداز بانکی،  انتقال وجوه برخط ( آنلاین ) و ... نیز به عنوان آخرین دست آوردهای انسان امروز دچار بیش ترین و در عین حال راحت ترین سوء استفاده ها و سوء نیت ها از سوی خاطیان و مجرمان فضای مجازی واقع گردیده اند.

     کتاب حاضر که به همت شورای رقابت و مصرف کنندگان استرالیا ( ACCC )تألیف شده، یکی از پرمخاطب ترین کتب منتشر شده در سال 2012   است که در صدد نشان دادن جدیدترین شگردها و ترفندهای کلاه برداری مجازی از طریق اینترنت، پست الکترونیکی،  کارت های اعتباری و ... می باشد. در واقع هدف از ترجمه ی این اثر، چیزی جز نمایان ساختن زوایای پنهان کلاه برداری ها در فضای مجازی و آشنا ساختن عموم مردم با  روزآمد ترین ترفندهای این فن آوری جدید نیست . ضمنا  علاوه بر معرفی این حقه ها،  توصیه هایی نیز در جهت به دام نیفتادن در کمند کلاه برداران ذکر شده که مطمئناً با توجه به مشاهده ی موارد بسیاری از این دست که روزانه در کشور ما نیز به وقوع می پیوندند،  برای شما خواننده عزیز بسیار راه گشا و مفید فایده واقع خواهند شد.

       دلگرمی ما در ترجمه این اثر زمانی دو چندان گردید که  از موهبت راهنمایی های خالصانه ی استاد عزیزمان: جناب آقای " ابوالفضل امیردیوانی" برخوردار شدیم. هم چنین ویراستاری این کتاب نیز برعهده ی این چهره ماندگار عرصه ی ترجمه، تألیف و ویراستاری کشور بوده است .قطعا پس از استعانت از خداوند متعال، رهنمودهای ایشان در بحث ترجمه گام های ما را مثل همیشه استوار تر ساخته است. به علاوه، از جناب آقای " احمد موبدی " از جوانان خوش فکر و پر انگیزه ی عرصه چاپ و نشر که در چاپ این اثر یاری گر ما بوده اند، کمال سپاس را داریم. در پایان امیدواریم با مطالعه این کتاب رضایت خاطر شما خواننده محترم را جلب کرده باشیم.


صفحه بندی شده توسط:
احمد موبدی
09125810972
دسته بندی
اجتماعی
قطع کتاب
رقعیاین کتاب در قطع رقعی می باشد

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها اقاقیا
70 قاعده ی فقهی
آشنایی با اصول فقه
آکوردهای گیتار
از ناگفته‌های فساد اداری تا کیفیت زندگی کاری
به وقت چشم های تو
تغذیه، تحصیل، تحرک