نوجوان

آبادی من اسفرورین
نمایش سریع

آبادی من اسفرورین

28,000تومان

بعد از طلب یاری از ایزد یکتا، فرهنگ و سُنن سند هویت و عصاره اندیشه، احساس، باورها و معنویات هر قوم است که اگر معتبر و غنی شود، پایمرد آن قوم در گذرگاه پرخطر تاریخ خواهد بود.    سرزمین جاودانه ایران یکی از گهواره های تاریخ و تمّدن بشری به شمار می‌آید که همیشه زمینه ساز دلاوری، مردانگی، روحیه دادخواهی، همدلی، موسیقی عرفانی و پر معنا، ادبیات..

آکوردهای گیتار
نمایش سریع

آکوردهای گیتار

9,000تومان

 به طورکلی اگرساز گیتار را در قالب یک کارخانه تولید محصولی خاص فرض نماییم، می‌توان محصولات این کارخانه را به دو گروه تقسیم نمود که عبارتند از:1- ملودی ونت نوازی2- ریتم وآکورد.   در این فصل آکوردهای ماژور و مینور ساده، 6، 7، 9، 9 افزوده و (ماژور7) را به صورت کامل از نظر تئوری و شکل ساختاری بر روی دسته ساز، در خانواده های مختلف به شما ..

تغذیه، تحصیل، تحرک
نمایش سریع

تغذیه، تحصیل، تحرک

7,000تومان

براي هميشه لاغر ماندن، بايد نکاتی را رعايت کنيم و گاهی اوقات با تحملِ شرایط و زمان های سخت مواجه شویم.با راحت طلبي و خوردن خوراکي هایي از قبیل مواد چرب و شيرين نمي توان لاغر شد و لاغر ماند. ما در این کتاب به راهکارهاي بسيار ساده اي اشاره کرده ايم که شما را هَفت قدم به هدفتان نزديک تر مي کند.1. کاهش حجم غذا نه حذف آنبه جاي توجه به رژيم هايي که شما ر..

حباب
نمایش سریع

حباب

12,000تومان

مجيد يارعلي - متخلص به "حباب"در ارديبهشت 1359 در شهر تاکستان، استان قزوين متولد شد.   وي به‌عنوان يکي از هنرمندان فعال استان قزوين در عرصه‌هاي فراوان هنرى، توانايي دارد.   تعدادي از مهم‌ترين اين فعاليت‌ها و توانمندي‌ها  عبارت‌اند از :نقاشى رنگ و روغن و سياه‌قلم (کنته و دوده)، خط با خودكار، شعر، موسيقى، تئاتر، عكاسى، پيکره‌ت..

درد و درمان
نمایش سریع

درد و درمان

10,000تومان

کتاب پيش رو که از منبع معتبر انگليسي زبان و با بهره مندي از مراجع و مستندات فارسي به قلم صاحبان رأي و انديشه پيرامون «درد و درمان» ترجمه و تدوين گرديده، به واکاوي اين پديده ي اجتناب ناپذير بشر از ديدگاه هاي گوناگون پرداخته است و رهنمودها و توصيه هاي سازنده و اثر بخشي را بدو به عمل آورده تا ضمن نگرشي جديد با اين بخش از زندگش اش روياروي گردد.اثر..

دلنگاشته های خاکستری
نمایش سریع

دلنگاشته های خاکستری

6,000تومان

بخشی از کتاب دلنگاشته های خاکستری اثر جناب آقای مرتضی پاسبان ذوقیدر کنار ساحلی پشت به آخرین نگاه آفتابرو به انتهای آسمانشاید هزاران ردپا آنطرف تر از برهوت زندگیتنها نشسته امچشمانم شن های گریان ساحل را می نوازدمیان بودن و نبودن هاشان حق انتخاب با من استغرق دریا شوند یا اسیر کف پای پیرزنی واریس داردر میان امواج خیال لحظه ها غرق می شوند ..

سلوم ای پیر
نمایش سریع

سلوم ای پیر

14,000تومان

 تاپیش از استیلای ترکان در سرزمین ایران یعنی سده های پنجم و ششم هجری واژه‌ی تات وتاتی در هیچ یک از منابع مکتوب ایرانی دیده نشده و از هیچ یک از زبان ها وگویش های ایرانی شنیده نشده است بلکه نخستین بار حضرت مولانا در بیتی از مُلمّعات خود تات را به معنی ایرانی و فارس زبان به کار برده است:اگرتات سان، اگر روم سان وگر ترکزبــان بــی زبانـی را بیــــا..

شبی که هیتلر مرا می‌کشت
نمایش سریع

شبی که هیتلر مرا می‌کشت

12,000تومان

   ماشین کادیلاک مشکی کنار درخت چنار ترمز زد. مرد خاکستر سیگارش را از شیشه پایین کشیده توی خیابان پهلوی خالی کرد. گوینده رادیو بی‌وقفه اخبار کشته‌ها و زخمی‌های آشوب داخلی را اعلام می‌کرد. یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی کنار درخت چنار ایستاد. موهای طلایی قاب شده به کادیلاک سلام کرد. دست‌های مرد در اتومبیل را باز کرد. دو چشم مشکی وحشی نشست توی ..

عشق من سهیل
نمایش سریع

عشق من سهیل

9,000تومان

هوا گرگ‌ومیش بود همانند قلب و روح هلن آرامشي نداشت، گاه باد شديدي می‌وزید گاه آرام می‌شد، تکه‌های ابر سياه و سفيد در آسمان هويدا بود خورشيد را پشت خود پنهان می‌کردند. هلن که چند ساعتي بود پشت پنجره بيرون را برانداز می‌کرد به بخت و اقبال خود لعنت می‌فرستاد، از آنجا دور شد به طرف اتاق حرکت کرد و دوباره درهاي اتاق را به‌شدت به هم کوبيد و وارد اتاق جوز..

مجموعه گام و مدالیته های گیتار
نمایش سریع

مجموعه گام و مدالیته های گیتار

20,000تومان

گام‌ها را در دنیای موسیقی به جرأت می‌توان یکی از بزرگ‌ترین بخش‌های اصلی تنظیم و آهنگ‌سازی به حساب آورد. از قرن هفدهم که موزیک‌ها به صورت تک‌خطی یا همان گام‌های مونوفونیک بوده‌اند (مهم‌ترین آن، آوازهای گرگوری و آوازهای سبک کلیسا بوده است)، تاکنون که به صورت گام‌های تنال ماژور و مینور درآمده‌اند، گام‌ها همچنان بر عرصه موسیقی یک‌تازی کرده و در تمامی م..

نام آوران گیلان
نمایش سریع

نام آوران گیلان

12,000تومان

زندگی نامه بزرگان دنیا تلنگریست به روح خفته ی مردمی که گذشت مکرّر روزگار، روحشان را با تکرار آمیخته و پیر طریقت یا مراد یا انسان کاملی می خواهد تا آنها را از این تکرار جدا کرده و به صراط مستقیم علم و دانش هدایت نماید. گاه این انسان کامل در طول دوران زندگی خود، سالکان راه را هدایت کرده و گاه حتی پس از مرگش با به جا گذاشتن سخنان، اعمال و خاطراتش راهگ..

پریشان
نمایش سریع

پریشان

9,000تومان

صداي شُرشُر باران فضاي شهر را پرکرده بود، بوي نمش در همه‌جا خودنمايي می‌کرد تنها، بی‌کس، آواره در شهر به این‌طرف و آن‌طرف می‌رفت در فكر و خيال فرورفته بود ناگهان به خود آمد، صداي خودرويي را از پشت سرش احساس كرد صداي بوق در آن خيابان شلوغ كه برايش حتي در آن شلوغي خلوت و ساكت نمايانگر بود. در كنار صداي شُرشُر باران همچون فريادي در يك كوير به نظر دختر..

پیامبران در قرآن
نمایش سریع

پیامبران در قرآن

35,000تومان

در خصوص پیامبران صحبت های بسیاری شده و در کتب مختلف مذهبی و غیره به این مورد اشاره های فراوانی شده است. در مورد فلسفه ی ظهور ایشان در قرآن آمده است: « مردم، امتی یگانه بودند پس خداوند پیامبران را نوید آور و بیم دهنده بر انگیخت و با آنان کتاب خود را به حق فرو فرستاد تا میان مردم در آن چه با هم اختلاف داشتند داوری کنند. پس از آن که دلایل روشن برای آن..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)