پیشنهادها

آبادی من اسفرورین
نمایش سریع

آبادی من اسفرورین

28,000تومان

بعد از طلب یاری از ایزد یکتا، فرهنگ و سُنن سند هویت و عصاره اندیشه، احساس، باورها و معنویات هر قوم است که اگر معتبر و غنی شود، پایمرد آن قوم در گذرگاه پرخطر تاریخ خواهد بود.    سرزمین جاودانه ایران یکی از گهواره های تاریخ و تمّدن بشری به شمار می‌آید که همیشه زمینه ساز دلاوری، مردانگی، روحیه دادخواهی، همدلی، موسیقی عرفانی و پر معنا، ادبیات..

آکوردهای گیتار
نمایش سریع

آکوردهای گیتار

9,000تومان

 به طورکلی اگرساز گیتار را در قالب یک کارخانه تولید محصولی خاص فرض نماییم، می‌توان محصولات این کارخانه را به دو گروه تقسیم نمود که عبارتند از:1- ملودی ونت نوازی2- ریتم وآکورد.   در این فصل آکوردهای ماژور و مینور ساده، 6، 7، 9، 9 افزوده و (ماژور7) را به صورت کامل از نظر تئوری و شکل ساختاری بر روی دسته ساز، در خانواده های مختلف به شما ..

در فضای مجازی مراقب کلاه خود باشید
نمایش سریع

در فضای مجازی مراقب کلاه خود باشید

5,000تومان

 بی شک غایت نهایی اختراعات بشری ،  چیزی جز سهولت بخشی به جریان زندگی آدمیان نبوده و نیست. اما در این میان ، مواردی چند از این اختراعات و اکتشافات بشری را می توان نام برد که مشکلاتی را نیز به چهارستون  پیکره ی زندگی وارد آورده اند !  فن آوری های مربوط به رایانه ،  اینترنت ، پست الکترونیکی ( Email)، دستگاه های خودپرداز بانکی،..

شبی که هیتلر مرا می‌کشت
نمایش سریع

شبی که هیتلر مرا می‌کشت

12,000تومان

   ماشین کادیلاک مشکی کنار درخت چنار ترمز زد. مرد خاکستر سیگارش را از شیشه پایین کشیده توی خیابان پهلوی خالی کرد. گوینده رادیو بی‌وقفه اخبار کشته‌ها و زخمی‌های آشوب داخلی را اعلام می‌کرد. یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی کنار درخت چنار ایستاد. موهای طلایی قاب شده به کادیلاک سلام کرد. دست‌های مرد در اتومبیل را باز کرد. دو چشم مشکی وحشی نشست توی ..

منظومه جمیله و جمال
نمایش سریع

منظومه جمیله و جمال

8,000تومان

بخشی از کتاب منظومه جمیله و جمال اول دفـتــــر بـه نـام پـاك حـــق خــالـق ايـن آسمــان نُـه طـبــقايـزد غفـــار و رحمــان و رحـيـم عــادل و دادار و جـبــار و كــريمعـــالـم و دانـا بـه عـلم مــايـكـون نـاظـــر و بيــنا بـه اســرار درونبـرهمه يْ سـّر و علن بـاشـد بصـيـر بـرهمه يْ اخـبــار پنهــانـي خـبـيـرحاكم ارض و سماوات و فـلك خـالـق ج..

پریشان
نمایش سریع

پریشان

9,000تومان

صداي شُرشُر باران فضاي شهر را پرکرده بود، بوي نمش در همه‌جا خودنمايي می‌کرد تنها، بی‌کس، آواره در شهر به این‌طرف و آن‌طرف می‌رفت در فكر و خيال فرورفته بود ناگهان به خود آمد، صداي خودرويي را از پشت سرش احساس كرد صداي بوق در آن خيابان شلوغ كه برايش حتي در آن شلوغي خلوت و ساكت نمايانگر بود. در كنار صداي شُرشُر باران همچون فريادي در يك كوير به نظر دختر..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)