دانشگاهی

70 قاعده ی فقهی
نمایش سریع

70 قاعده ی فقهی

12,000تومان

پیشگفتار:دانستن قواعد فقهی که زیربنای فقه و حقوق اسلامی را تشکیل می‌دهند برای هرکسی که می‌خواهد از فقه و حقوق اسلامی بهره‌مند شود امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است و امروزه این قواعد در بسیاری از رشته‌های دانشگاهی ازجمله رشته‌های حقوق، فقه و مبانی حقوق، حقوق خصوصی، حقوق جزایی، فلسفه و حکمت اسلامی و در مقاطع و سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و مقطع دکتری ..

آشنایی با اصول فقه
نمایش سریع

آشنایی با اصول فقه

12,000تومان

علم اصول فقه از معدود علومی است که در دنیای اسلام پدید آمده و از ابتکارات دانشمندان و اندیشمندان اسلامی در حوزه‌ی اندیشه می‌باشد. گسترش روزافزون اسلام در جهان، علمای اسلام را به تحقیق، تتبع و جوابگویی به مسایل مستحدثه واداشت، تنوع و تکثر سؤال‌ها و مسایل رایج در هر عصر و زمانی و محدود بودن منابع عامل مهمی بود تا اندیشمندان به‌ضرورت تدوین قوانین و قو..

برنامه درسی وارونه راه حل شکاف نظر تا عمل
نمایش سریع

برنامه درسی وارونه راه حل شکاف نظر تا عمل

25,000تومان

   برنامه درسی مبتنی بر محتوا براي آماده کردن دانش‌آموزان براي جهان دگرگون شونده دیگر مناسب نمی‌باشد، زیرا نظام آموزشی که توانمندسازی یادگیرنده را هدف قرار داده است، نباید منحصراً بر کسب دانش تمرکز کند و اگر فضاي مدارس نیز جوشش حقيقي علمي، تحقيقي و روابط دوستانه و صميمانه بين معلمان و دانش‌آموزان را نداشته باشد، تنها با گذراندن تعاليم از ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)