استفاده از خدمات فروشگاه اقاقیا به معني توافق كامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می باشد.

1- كاربران هنگام سفارش مي بايست اطلاعات كامل و صحيح خود را وارد نمايند. بديهي است مسئوليت مسائل و مشكلاتي كه در اثر نقص در اطلاعات وارد شده براي سفارش و تحويل پيش مي آيد بر عهده فروشگاه انتشارات اقاقیا نمي باشد.

2- فروشگاه اینترنتی انتشارات اقاقیا به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند. فروشگاه اینترنتی اقاقیا متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد.

3-  تنها آدرس رسمی وب سایت فروشگاه اینترنتی اقاقیا  به آدرس www.aqaqia.ir بوده و ارتباط فروشگاه با كاربران فقط از طريق تلفن های 3368638 و پست الکترونیکی info@aqaqia.ir صورت مي پذيرد و كاربران مي توانند هر زمان كه مايل بودند از طريق يكي از روش هاي ذكر شده در بخش "تماس با ما" اقدام به برقراری ارتباط با فروشگاه نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دريافت نمايند.

4- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

5- فروش با قیمت بالاتر و عدم دریافت هزینه ارسال کالا بر خلاف سیاست‌های این فروشگاه مبنی بر شفاف سازی قیمت‌ها است. در نتیجه این فروشگاه هزینه ارسال کالا را متناسب با حجم خرید و آدرس مورد نظر محاسبه نموده و در فرایند نهایی کردن فاکتور به خریدار اعلام می‌کند.

فرآيند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه:
هرگونه نقص و عيب فنی در کالای ارائه شده بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا از طريق تلفن های بخش تماس با ما به فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد، در این صورت تمامی هزینه های برگشت و ارسال مجدد سفارش به عهده فروشگاه اینترنتی انتشارات اقاقیا می باشد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.

تمامی سفارشات به مدت 7روز کاری (در صورت باز نکردن بسته بندی کالا) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی خودروکالا بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)